10 lat EXAR photo

10 lat EXAR

2020-09-08 05:54:06 | Autor: Redaktor

W tym roku EXAR obchodzi 10-lecie swojej działalności w Bielsku - Białej. Okrągły Jubileusz to niezwykłe święto i ważne wydarzenie. Jest to nie tylko okazja do dokonania oceny dotychczasowych osiągnięć, ale również impuls do podejmowania nowych, odważnych decyzji i realizacji dalekosiężnych planów.

Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność za zaufanie i podziękować klientom, kontrahentom i partnerom biznesowym, z którymi przez szereg lat budowaliśmy relacje biznesowe. To dzięki Państwu, możemy nadal pracować, rozwijać się i czerpać z tego satysfakcję, a także podnosić jakość świadczonych przez nas usług.

Dziękujemy również wszystkim członkom naszego zespołu. Wspólnie podejmowaliśmy i podejmujemy wiele wyzwań. Poprzez zaangażowanie i kreatywność z sukcesem ukończyliśmy wiele innowacyjnych i wymagających projektów.

W sierpniu z okazji Jubileuszu Firmy spotkaliśmy się w Chacie na Groniu. Podczas ogniska i uroczystej kolacji świętowaliśmy w prawdziwie rodzinnej, przyjemnej i sprzyjającej integracji atmosferze.