Nasza nowa maszyna wytrzymałościowa (zrywarka) photo

Nasza nowa maszyna wytrzymałościowa (zrywarka)

2020-10-27 09:33:32 | Autor: Redaktor

Dobry produkt to produkt bezpieczny. W laboratorium badawczo rozwojowym firmy EXAR dokonujemy zaawansowanych pomiarów i metodologii testów wytrzymałościowych, by zapewnić naszym zawiesiom i akcesoriom maksymalny poziom bezpieczeństwa. Wyroby  poddawane są między  innymi systematycznym badaniom wytrzymałości na zrywanie.

Nasze stanowisko testowe – zrywarka WIROP WPT-100 służy do badania rozciągania długich materiałów, takich jak liny stalowa, łańcuchy, zawiesia pasowe i wężowe. Testom poddawane mogą być materiały o wytrzymałości do 100 ton i długości do 7,5 m. Przeprowadzane testy wykonywane są z dokładnością +/- 1%.

Całkowicie zamknięta, sterowana hydraulicznie automatyczna osłona (osłona)  zrywarki zabezpiecza przed wypadnięciem fragmentów próbki podczas badania.

Zrywarka wyposażona jest w przyjazny dla użytkownika system operacyjny. W celu szybkiego, w pełni automatycznego testowania, operator może po prostu wybrać typ testu, ustawić limit obciążenia i rozpocząć test. Podczas testowania generowane są drukowane raporty, prezentujące różne krzywe porównawcze, prezentujące zależności między obciążeniem, wydłużeniem i czasem obciążenia.

Regularne testowanie produktów przez wyspecjalizowaną kadrę gwarantuje, że firma EXAR dostarcza klientom produkty bezpieczne i niezawodne.